Čertova krabička

příkopové žlaby betonovéDomů

Podobné téma:
příkopové žlaby betonové
Externí:
Pilířové betonové tvárnice
betonové schránky na urny
betonové jímky
odtokové žlaby Venkovní plastové
betonové dlaždice 50x50 ceník ..
betonové skeletové stavby rozměr
půlkulaté obrubníky k záhonům ..
obi betonové dlaždice 40x40 ce..
dvoukomorové betonové septiky
levné venkovní dlažby betonové..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,07
Čtvrtletní denní průměr: 0,02

Nejnavštěvovanější:
Účtenkovka můj přihlášení na účet
náhradní díly na motory brix stratton

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Betonové odtokové žlaby Družstvo Cementářů Praha
Betonové odtokové a příkopové žlaby pro odvod dešťové vody ze silnic, parkovišť a jiných zpevněných venkovních ploch. Jsou k dostání v několika velikostech a možné je i barevné provedení v barvě zámkové dlažby.Betonové odtokové a příkopové žlaby pro odvod dešťové vody ze silnic, parkovišť a jiných zpevněných venkovních ploch. Jsou k dostání v několika velikostech a možné je i barevné provedení v barvě zámkové dlažby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dcpraha.cz/odtokove-zlaby

Příkopové dílce - Technoma.cz
Betonové příkopové dílce pro vedení povrchových vod se používají pro odvedení srážkových vod především ze zpevněných ploch, komunikací, železničních těles, svažitých nezpevněných ploch, ke zpevnění vodotečí etc.Betonové příkopové dílce pro vedení povrchových vod se používají pro odvedení srážkových vod především ze zpevněných ploch, komunikací, železničních těles, svažitých nezpevněných ploch, ke zpevnění vodotečí etc.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

technoma.cz/prikopove-dilce-2302.html

Žlabové tvárnice a příkopové tvárnice prodej Praha
Odtokové betonové žlaby slouží k odvádění povrchové srážkové vody. Ty nejkvalitnější druhy najdete u našeho družstva v Praze.Odtokové betonové žlaby slouží k odvádění povrchové srážkové vody. Ty nejkvalitnější druhy najdete u našeho družstva v Praze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nabidky.edb.cz/Nabidka-51427-Odtokove-betonov ..

Příkopové dílce - Produkty - Betonika spol. s r. o. Lobodice...
Betonika spol. s r.o. je držitelem certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Má zaveden a udržován evironmentální systém dle ČSN EN ISO 14001.Betonika spol. s r.o. je držitelem certifikátu systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Má zaveden a udržován evironmentální systém dle ČSN EN ISO 14001.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

betonika.cz/rubriky/produkty/prikopove-dilce

Příkopové žlaby BG
BG Příkopový žlab se ukládá podél komunikace a nahrazuje kopaný příkop.Dešťová voda z vozovky je takto kontrolovaně odváděná. Betónový odvodňovací žlab ve světlé šířce NW 300 a 400 nezarůstá plevelem a snadno se vejde i tam , kde příliš...BG Příkopový žlab se ukládá podél komunikace a nahrazuje kopaný příkop.Dešťová voda z vozovky je takto kontrolovaně odváděná. Betónový odvodňovací žlab ve světlé šířce NW 300 a 400 nezarůstá plevelem a snadno se vejde i tam , kde příliš...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hydrobg.cz/prikopovy_zlab_400.html

Žlaby | Stavebniny-Rychle.cz
Odvodňovací žlaby z vysokopevnostního, provzdušňovaného, vibrolisovaného betonu. Žlaby mají uzavřený lícní povrch, to zaručuje po celou dobu jejich dlouhé životnosti, že žlaby mají vysokou mrazuvzdornost, odolnost proti chemii a vysokému...Odvodňovací žlaby z vysokopevnostního, provzdušňovaného, vibrolisovaného betonu. Žlaby mají uzavřený lícní povrch, to zaručuje po celou dobu jejich dlouhé životnosti, že žlaby mají vysokou mrazuvzdornost, odolnost proti chemii a vysokému...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stavebniny-rychle.cz/zlaby.html

Žlaby,koryta betonová cca 60 x 28 x v.10cm. - Kolín - Sbazar.cz
Inzerát Žlaby,koryta betonová cca 60 x 28 x v.10cm. v okrese Kolín, cena 20Kč, od elena1111 na Sbazar.cz. Popis: Prodám betonové odtokové - příkopové žlaby cen 20,-Kč za kus celkem 7 kusů.Inzerát Žlaby,koryta betonová cca 60 x 28 x v.10cm. v okrese Kolín, cena 20Kč, od elena1111 na Sbazar.cz. Popis: Prodám betonové odtokové - příkopové žlaby cen 20,-Kč za kus celkem 7 kusů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sbazar.cz/elena1111/detail/29226222-zlabykory ..

Příkopové žlaby
Přík opové žlaby jsou vyrobeny z vysokopevnostního vibrolisovaného provzdušňovaného betonu. Uzavřený lícní povrch zajišťuje:Přík opové žlaby jsou vyrobeny z vysokopevnostního vibrolisovaného provzdušňovaného betonu. Uzavřený lícní povrch zajišťuje:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tepelna-izolace.cz/prikopove-zlaby.html

Příkopový žlab U – ŽPSV
Příkopové žlaby U a UCB mají tvar písmene U a příkopové žlaby UCH mají tvar hranatého písmene J . Žlaby mají ve spodní části 4 odvodňovací otvory Js 100 mm se spádem 5 % dovnitř.Příkopové žlaby U a UCB mají tvar písmene U a příkopové žlaby UCH mají tvar hranatého písmene J . Žlaby mají ve spodní části 4 odvodňovací otvory Js 100 mm se spádem 5 % dovnitř.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpsv.cz/inzenyrske-stavby/prefabrikaty-pro-od ..

Betonové obrubníky a žlaby | Liapor.cz
Klíčovým materiálem je kamenivo Liapor (tzv. keramzit) s výhodami pro stavbu i zahradu. Zejména jsou to nízký objem, vysoká pevnost, tepelná a zvuková izolace apod.Klíčovým materiálem je kamenivo Liapor (tzv. keramzit) s výhodami pro stavbu i zahradu. Zejména jsou to nízký objem, vysoká pevnost, tepelná a zvuková izolace apod.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

liapor.cz/produkty/liastone/obrubniky-a-zlaby


žlaby betonové - Benešov - Bazoš.cz
Inzerát č. 105619469: žlaby betonové, Cena: Nabídněte, Lokalita: BenešovInzerát č. 105619469: žlaby betonové, Cena: Nabídněte, Lokalita: Benešov
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dum.bazos.cz/inzerat/105619469/zlaby-betonove ..

Odvodňovací žlab CS-Beton Žlabovka 75 (přírodní, 70x800x330 mm...
Odvodňovací žlab CS-Beton Žlabovka 75 (přírodní, 70x800x330 mm). Univerzální příkopové žlabovky jsou vyrobeny z vysokopevnostního betonu metodou vibrolisování nebo vibrolití. Užitím tohoto speciálního betonu je dosaženo vysoké odolnosti...Odvodňovací žlab CS-Beton Žlabovka 75 (přírodní, 70x800x330 mm). Univerzální příkopové žlabovky jsou vyrobeny z vysokopevnostního betonu metodou vibrolisování nebo vibrolití. Užitím tohoto speciálního betonu je dosaženo vysoké odolnosti...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eshop.invest-star.cz/zlaby-na-zahradu/odvodno ..

Odvodňovací Žlaby Příkopové B&BC - detail položky - základní...
Detail položky - základní - Odvodňovací Žlaby Příkopové B&BC - kód, j. cena bez dph, hmotnost, výrobce, prodejce, obrázky, texty, kód dodavateleDetail položky - základní - Odvodňovací Žlaby Příkopové B&BC - kód, j. cena bez dph, hmotnost, výrobce, prodejce, obrázky, texty, kód dodavatele
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sci-data.cz/detail-zakladni/sci-mat/944If2275 ..

Družstvo Cementářů - výroba a prodej betonové kanalizační...
výroba a prodej betonové kanalizační šachty, studny, dlaždice, poklopy kanalizačních šachet, zámková dlažba betonová, zatravňovací tvárnice, obrubníky, krajníky, žlaby, příkopové tvárnice štípané, svahové tvarovky, květináče a zahradní vázyvýroba a prodej betonové kanalizační šachty, studny, dlaždice, poklopy kanalizačních šachet, zámková dlažba betonová, zatravňovací tvárnice, obrubníky, krajníky, žlaby, příkopové tvárnice štípané, svahové tvarovky, květináče a zahradní vázy
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dodavatele.net/betonove-cihly-a23

Beton Katalog | Příkopové a meliorační žlaby a desky (d)
Beton Katalog - vše z betonuBeton Katalog - vše z betonu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

katalog.kamenivo.cz/silnice-komunikace-mosty/ ..

Plastové příkopové tvarovky ( PPT ) pro silniční a železniční...
Jedná se o silniční nebo železniční žlab odpovídající příkopové tvárnici TZZ3.Jedná se o silniční nebo železniční žlab odpovídající příkopové tvárnici TZZ3.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tvstav.cz/clanek/4733-chytre-reseni-pro-linio ..

Žlaby - Diton s.r.o.
Potřebujete-li prodloužit ramena příkopových žlabů, tak i zde se stane betonová přídlažba vaším skvělým pomocníkem. Pro zpevnění dna melioračních kanálů a příkopů je často využívaný ŽLAB, jimiž protékají trvale nebo dočasně povrchové vody.Potřebujete-li prodloužit ramena příkopových žlabů, tak i zde se stane betonová přídlažba vaším skvělým pomocníkem. Pro zpevnění dna melioračních kanálů a příkopů je často využívaný ŽLAB, jimiž protékají trvale nebo dočasně povrchové vody.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diton.cz/kategorie/zatravnovaci-a-vegetacni-z ..

Družstvo cementářů, družstvo - kanalizační šachty a studny...
Družstvo cementářů, družstvo kanalizační šachty a studny, betonové a vymývané dlaždice, zatravňovací tvárnice, žlabové a příkopové tvárnice, štípané a svahové tvárnice;Futurum Direct Marketing s.r.o.Družstvo cementářů, družstvo kanalizační šachty a studny, betonové a vymývané dlaždice, zatravňovací tvárnice, žlabové a příkopové tvárnice, štípané a svahové tvárnice;Futurum Direct Marketing s.r.o.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

futurum-dm.cz/stroje-technologie-zarizeni-pro ..

Betonový odvodňovací žlab Prefa Brno TBZ 33/65/16...
Betonový odvodňovací žlab TBZ 33/65/16 se používá k odvádění povrchových srážkových vod. Betonový odvodňovací žlab TBZ 33/65/16 se používá k odvádění povrchových srážkových vod.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stavebninyokolo.cz/produkt/odvodnovaci-zlab-t ..

betonové obrubníky a žlaby
Parkové a zahradní obrubníky se sice také vyrábějí v délce 1000 mm, ale u těchto obrubníků snadno dochází k jejich zlomení.  ad c) betonové žlaby  Betonové žlaby a příkopové se používají pro odvádění povrchových, zejména srážkových vod z...Parkové a zahradní obrubníky se sice také vyrábějí v délce 1000 mm, ale u těchto obrubníků snadno dochází k jejich zlomení. ad c) betonové žlaby Betonové žlaby a příkopové se používají pro odvádění povrchových, zejména srážkových vod z...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mct.cz/soubor/betonove-obrubniky

Počet záznamů:20

příkopové žlaby betonové
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0005:38:52