Čertova krabička

výpočet obvodu a obsahu čtverce a obdélníku



Domů

Podobné téma:
vypočet úrok běžící měsíčně
výpočet obvodu a obsahu čtverc..
výpočet náhrady za dovolenou p..
kalkulačka pro výpočet úroků z..
vzorec pro výpočet dráhy při r..
Externí:
výpočet matematických příkladů
výpočet důchodu věk
rozhodnutí správního orgánu ob..
vzorec pro výpočet obsahu rovn..
vzoreček na výpočet obsahu čtv..
výpočet základového pasu
výpočet ceny projektových prací
výpočet podpory v nezaměstnano..
výpočet kombinací
kalkulačka výpočet ošetřování ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Účtenkovka můj přihlášení na účet
náhradní díly na motory brix stratton

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Obdélník: obsah a obvod — online výpočet, vzorec
Online kalkulačka provádí výpočet obsahu a obvodu obdélníku. Na stránkách jsou uvedeny důležité vzorce, nákresy a stručný srozumitelný popis.Online kalkulačka provádí výpočet obsahu a obvodu obdélníku. Na stránkách jsou uvedeny důležité vzorce, nákresy a stručný srozumitelný popis.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vypocitejto.cz/obsah-obvod/obdelnik.html

Obvod A Obsah Čtverce
K výpočtu obsahu obdélníku a čtverce potřebujeme znát jejich rozměry.K výpočtu obsahu obdélníku a čtverce potřebujeme znát jejich rozměry.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rysava.websnadno.cz/matematika_5.roc/obsah_ct ..

Obvody a obsahy čtverců a obdélníků : Školáci.com – pro rodiče...
Materiál je určen k procvičení výpočtů obvodu a obsahu čtverce a obdélníku. Žáci hravou formou přiřazují správné výsledky. Určeno pro skupinovou práci. Očekávaný výstup: určí obsah obrazce pomocí č…Materiál je určen k procvičení výpočtů obvodu a obsahu čtverce a obdélníku. Žáci hravou formou přiřazují správné výsledky. Určeno pro skupinovou práci. Očekávaný výstup: určí obsah obrazce pomocí č…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaci.com/obvody-a-obsahy-ctvercu-a-obdelni ..

Obvod a obsah obdélníka a čtverce ve čtvercové síti...
Datakabinet - kabinet moderního učitele, vzdělávací portál, kvalitní elektronické materiály a data, prezentace, výukové materiályDatakabinet - kabinet moderního učitele, vzdělávací portál, kvalitní elektronické materiály a data, prezentace, výukové materiály
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

datakabinet.cz/cs/Vzdelavacie-materialy/isced ..

Obvod a obsah čtverce a obdélníku - ppt stáhnout
Obvod a obsah čtverce a obdélníku čtverec Obvod o = 4 . a Obsah S = a . a a aObvod a obsah čtverce a obdélníku čtverec Obvod o = 4 . a Obsah S = a . a a a
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/2739074

Obvod a obsah čtverce a obdélníku - Matematika - Základní 1.
Žák si uvědomí rozdíl mezi pojmem obvod a obsah. Na názoru vyvodí vzorce. Vyřeší slovní úlohy na výpočet obvodu a obsahu obdélníka a čtverce. Pracuje s daty v tabulce.Žák si uvědomí rozdíl mezi pojmem obvod a obsah. Na názoru vyvodí vzorce. Vyřeší slovní úlohy na výpočet obvodu a obsahu obdélníka a čtverce. Pracuje s daty v tabulce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

veskole.cz/dumy/zakladni-skola-1-stupen/obvod ..

Obdélník, čtverec (výpočet obvodu a obsahu), Geometrie pro 4...
Obvod čtverce a obdélníku (výpočet), Geometrie pro 4.ročník, str. 29, úvod AObvod čtverce a obdélníku (výpočet), Geometrie pro 4.ročník, str. 29, úvod A
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=0WKOZRWKbfU

Obvody a obsahy čtverců a obdélníků - Digitální učební...
Materiál je určen k procvičení výpočtů obvodu a obsahu čtverce a obdélníku. Žáci hravou formou přiřazují správné výsledky. Určeno pro skupinovou práci.Materiál je určen k procvičení výpočtů obvodu a obsahu čtverce a obdélníku. Žáci hravou formou přiřazují správné výsledky. Určeno pro skupinovou práci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dum.rvp.cz/materialy/obvody-a-obsahy-ctvercu- ..

Obdélník, čtverec (výpočet obvodu a obsahu), Geometrie pro 4...
Všechna výuková videa k Matýskově matematice přehledně vyhledáte na http://www.matyskova-matematika.cz/ Použitá literatura: Novotný, M.,Novák, F.: Geometrie pro 4.ročník Matýskova matematika , NOVÁ Škola, s.r.o., Brno 2015, ISBN: 978-80...Všechna výuková videa k Matýskově matematice přehledně vyhledáte na http://www.matyskova-matematika.cz/ Použitá literatura: Novotný, M.,Novák, F.: Geometrie pro 4.ročník Matýskova matematika , NOVÁ Škola, s.r.o., Brno 2015, ISBN: 978-80...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krepmetus.ru/video/rysS3uW8ZTk

DUMY.CZ Materiál Obvod a obsah čtverce a obdélníku
Obvod a obsah čtverce a obdélníku. www.dumy.cz [online]. 24.6.2012, [cit. 9.8.2019]. Dostupný pod licencí Creative Commons CC-BY-NC-SA z WWW: <http://dumy.cz/material/30302-obvod-a-obsah-ctverce-a-obdelniku>.Obvod a obsah čtverce a obdélníku. www.dumy.cz [online]. 24.6.2012, [cit. 9.8.2019]. Dostupný pod licencí Creative Commons CC-BY-NC-SA z WWW: <http://dumy.cz/material/30302-obvod-a-obsah-ctverce-a-obdelniku>.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumy.cz/material/30302-obvod-a-obsah-ctverce- ..


Obvod a obsah obdélníku (výpočet), Geometrie pro 4.ročník, str...
Obvod obdélníku (rýsování, výpočet), Geometrie 3. ročník, strana 41, cvičení 2B05:25Obvod obdélníku (rýsování, výpočet), Geometrie 3. ročník, strana 41, cvičení 2B05:25
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mus.ge/en/play/XCwX64sglIk/obvod_a_obsah_obd% ..

Čtverec - výpočet strany, obvodu, obsahu, úhlopříčky, kružnic...
Dopočítej online snadno a rychle stranu, obvod, obsah, uhlopříčku čtverce a poloměr kružnice vepsané a opsané, zvol si jednotky, zkoukni vzorce. Zadej jednu veličinu a ostatní výpočet spočítá.Dopočítej online snadno a rychle stranu, obvod, obsah, uhlopříčku čtverce a poloměr kružnice vepsané a opsané, zvol si jednotky, zkoukni vzorce. Zadej jednu veličinu a ostatní výpočet spočítá.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dopocitej.cz/ctverec.html

Čtverec, Obdélník A Jejich Obvod, Obsah
Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výpočtem obvodu a obsahu čtverce a obdélníka pomocí vzorců.Anotace: Prezentace seznamuje žáky s výpočtem obvodu a obsahu čtverce a obdélníka pomocí vzorců.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsobristvi.cz/upload/284%20%C4%8CTVEREC,%20%2 ..

Výpočty a kalkulačky geometrických tvarů
Online kalkulačky a výpočty geometrických tvarů jako je například objem kruhu, obsah krychle a mnoho dalších výpočtů.Online kalkulačky a výpočty geometrických tvarů jako je například objem kruhu, obsah krychle a mnoho dalších výpočtů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vypocet.xyz/geometrie

Obvod A Obsah Obdélníka
Obvod A Obsah Obdélníka -Obvod A Obsah Obdélníka -
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ruvid.net/w/obvod+a+obsah+obd%C3%A9ln%C3%ADka

Obvody a obsahy - Dynamická planimetrie a učivo ZŠ
Mnohoúhelníky a kružnici či kruh můžeme charakterizovat pomocí velikosti jejich obvodu a velikostí obsahu rovinné plochy, jež ohraničují.Mnohoúhelníky a kružnici či kruh můžeme charakterizovat pomocí velikosti jejich obvodu a velikostí obsahu rovinné plochy, jež ohraničují.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sites.google.com/site/dynamickaplanimetrie/ob ..

Objemy a obsahy — Matematika.cz
Tudíž počítáme-li obvod čtverce, stačí nám vzít jednu stranu čtverce a vynásobit ho čtyřmi (počtem stran): O=4a. Obvod obdélníku je pouze o fous složitější.Tudíž počítáme-li obvod čtverce, stačí nám vzít jednu stranu čtverce a vynásobit ho čtyřmi (počtem stran): O=4a. Obvod obdélníku je pouze o fous složitější.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

matematika.cz/objemy-obsahy

Obdélník, čtverec (slovní úloha, výpočet obvodu a obsahu...
Všechna výuková videa k Matýskově matematice přehledně vyhledáte na http://www.matyskova-matematika.cz/ Použitá literatura: Novotný, M.,Novák, F.:Všechna výuková videa k Matýskově matematice přehledně vyhledáte na http://www.matyskova-matematika.cz/ Použitá literatura: Novotný, M.,Novák, F.:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

daikhlo.com/watch/yt_IQvHyDecqOo

Obdélník: obvod, plocha, obsah (vzorec a on-line výpočet)
Spočítejte rychle obvod, plochu, obsah nebo úhlopříčku obdélníku. Je jedno co zadáte. Naše kalkulačka to vypočte ihned.Spočítejte rychle obvod, plochu, obsah nebo úhlopříčku obdélníku. Je jedno co zadáte. Naše kalkulačka to vypočte ihned.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obdelnik.wikina.cz

Počet záznamů:19

výpočet obvodu a obsahu čtverce a obdélníku
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0015:38:56